Kāpēc spēle “Book of Ra” vēl joprojām ir populāra?

Šķiet, spēle “Book of Ra” ir tikpat sena kā paši spēļu automāti vai arī tik populāra cauri gadu gadiem, ka radījusi šo asociāciju, jo, ja domājam par spēļu automātiem, tad pirmais tēls, kas galvā pavīd, visticamākais būs priecīgi smaidošais Indiana Džonss, kas rēgojas gandrīz vai visos spēļu zāļu logos, solot atklāt Ēģiptes noslēpumus.

Bet kā tas var būt, ka mūsu steidzīgajā un strauji mainīgajā pasaulē šo spēli vēl nav aizstājusi kāda cita? Kāpēc ne Akvamens, ne citi tēli, kas tiek izmantoti arī spēļu automātos, tā arī nespēj ieņemt “Book of Ra” vietu? Tam, iespējams, ir vairāki skaidrojumi, ko zemāk arī apskatīsim.

  1. Vienkāršība– tā ir šīs spēles pamatvērtība, kas ļauj tai noturēties topā tik ilgstoši. “Book of Ra” ir brīva no nevajadzīgām opcijām, to ir viegli iemācīties, tāpēc tā atrod savus spēlētājus visās paaudzēs.
  2. Zemas minimālās likmes. Protams, arī šim aspektam ir būtiska nozīme, un tas “Book of Ra” spēlētāju pulkam ļauj piesaistīt daudz plašāku auditoriju nekā spēles, kas prasa nopietnākas naudas summiņas. Zemākā likme ir vien daži centi, ko labprāt izmanto cilvēki, kuriem nepatīk riskēt ar lielām summām, un viņi priecājas, ja vienkārši laimē vairāk nekā ieguldījuši. Ar mazām likmēm lielākā summa, ko iespējams laimēt “Book of Ra” automātā, ir apmēram 25 tūkstoši monētu, kas nav nemaz tik slikti, vai ne?
  3. Augsta naudas atgūšanas iespējamība.Simtus un tūkstošus varbūt visiem nelaimēt, bet vismaz savu ieguldīto naudu atpakaļ dabūt lielākā daļa “Book of Ra” spēlētāju.
  4. Bezmaksas griezienu bonuss. Cilvēkiem patīk sajust, ka viņi kaut ko ir ieguvuši bonusā, bez maksas, viņiem kaut kas tiek uzdāvināts, un tieši to piedāvā “Book of Ra” spēle – ja uz ekrāna tiec pie trīs vienādiem simboliem, esi laimējis trīs bezmaksas griezienus!

Ko mēs no šī varam secināt? viss ģeniālais ir patiešām vienkāršs! Cilvēkiem nepatīk lauzīt galvu, šausmīgi riskēt un spēlēt uz lielām likmēm – lielākoties cilvēki ir gatavi laimēt mazāk, toties biežāk, un šo principu tad “Book of Ra” arī veiksmīgi izmanto.