Kādi var būt ieguvumi no pokera spēlēšanas?

  • Varbūt vēl vienīgi riska investīcijas tā palīdz iemācīties iespējamību un riska izvērtējumu, kā to dara pokers. Bet, ja pirmais prasa tūkstošos, kas likti uz spēles, tad otrais ir pieejamāks arī “vienkāršajai tautai”.

  • Pokers iemāca izsvērt un novērtēt, kādos gadījumos ir vērts riskēt, kādas būs labākās un sliktākās iespējamās sekas un kas ir likts uz spēles – šāda veida stratēģiskā domāšana būs zelta vērtē ne tikai pie pokera galda, bet arī dzīvē – kā karjerā, tā jebkurās attiecībās.
  • Mūsu psiholoģisko stabilitāti ir iespējams trenēt tāpat kā mēs trenējam savus muskuļus. Un pokers ir lielisks trenažieris, kas māca pieņemt lēmumus liela ārējā spiediena apstākļos. Pat visprātīgākie, vispragmatiskākie cilvēki mēdz pieņemt absolūti neadekvātus lēmumus, kad ir “izsisti no sliedēm” vai izjūt spiedienu par sava lēmuma nozīmīgumu – pie pokera galda vari apgūt skaidras galvas un vēsa prāta saglabāšanu!
  • Ļoti noderīga prasme ir arī citu cilvēku “nolasīšana”. Pokera spēles laikā tu mācies izprast citu cilvēku domu gājienu, viņu rīcības musturus, kas atkārtojas, kā arī iepazīsti neverbālo komunikāciju – ķermeņa valoda var būt ļoti nodevīga pat tad, ja tiek saglabāta “pokera seja”. Šāda vērība ļaus izvairīties no uzticēšanās nepareizajiem cilvēkiem, kā arī iemācīs atrast katram cilvēkam īsto pieeju. Pokers ir vesela psiholoģijas skola!
  • Spēju vienlaicīgi kooridinēt vairākas lietas (angliski to sauc par “multitasking”) iespējams attīstīt, ja tiešsaitē spēlē pokeri pie vairākiem galdiem vienlaikus. Ļoti labs treniņš tavām smadzenēm, jo paralēli jāspēj domāt par vairākām darbībām, turklāt jāprot ātri pārslēgties no vienas pokera spēles uz otru, neko nesajaucot.
  • Baudāms vakars labā kompānijā – nevajadzētu aizmirst, ka pokers tomēr ir spēle, bet spēles cilvēkiem patīk, jo tās sniedz labas emocijas! Pie pokera galda ir iespējams satikties ar ļoti dažādiem cilvēkiem, kurus vieno kopīga aizraušanās – novērtē šādus vakarus!

Uzzini vairāk- https://www.optibet.lv/lv/piedavajumi/kazino/?p=737